3 pomysły na wieczór panieński

1. Pierwszą najbardziej zwariowaną atrakcją jako wstęp do ostatniego “wolnego” wieczoru z pewnością będzie nauka tańca na rurce. Pamiętasz film “striptiz” i uwodzicielską Demy Moore chcecie poczuć się jak zawodowa tancerka? Ta atrakcja jest właśnie dla Was!

2. Jako rozwinięcie wieczoru Panieńskiego oraz nieodzowna jego część jest przejazd długą luksusową limuzyną w swojej ofercie posiadamy limuzyny 9-osobowe oraz najdłuższą 14-osobową. Zimny szampan, spojrzenia przechodniów, orzeźwiający powiew wiatru w szyberdachu takich wrażeń może dostarczyć tylko przejazd luksusową limuzyną na wieczór panieński oczywiście dla każdego uczestnika lampka szampana. Limuzyną w Poznaniu przejedziesz przez praktycznie całe miasto! Istnieje również możliwość podwiezienia pod wskazany klub (do ustalenia z kierowcą).

Jak to wygląda? Zobacz film!:

3. Na zakończenie wcześniej wspomniana limuzyna zawiezie szalone imprezowiczki do najlepszych klubów w mieście gdzie już czeka wynajęta wcześniej loża z schłodzonymi napojami oraz impreza do samego rana punkt drugi można także dodać jako 4 bezpieczny powrót do domu gdzie szofer bezpiecznie rozwiezie oraz poczeka aż imprezowiczki wejdą do domu.

Limuzyna Poznań

Zainteresowany?

Zarezerwuj

Cennik

Limuzyny Pisarscy - Tarnówko 120, 64-710 Połajewo (50km od Poznania i Piły), woj. wielkopolskie, tel: +48 691-321-588, e-mail: [email protected]