O nas

Pisarscy Limuzyny które zawiozą nie tylko do ślubu. Nasze limuzyny to znacznie więcej niż zwykły samochód.

Nasza firma zajmuje się wynajmem Luksusowych przedłużanych Limuzyn na terenie Wielkopolski oraz sąsiednich województw. Dogodna lokalizacja naszej firmy mieszcząca się w Tarnówku (50 km od Poznania, 50 km od Piły, 25 km od Szamotuł, 18 km od Czarnkowa) pozwala nam na obsługę naszych klientów w promieniu około 70 km nie pobierając opłat za dojazd.

Z oferty naszych pojazdów mogą wybrać Państwo Limuzyny 9-osobowe, 14 osobowe oraz 17 osobowe do ślubu na osiemnastkę czy szalony wieczór Panieński.

Istnieje również możliwość przejazdu limuzyną z Poznania do innego miasta lub odwrotnie.

Obszar działania

Głównym obszarem działania naszej firmy jest województwo wielkopolskie lecz istnieje możliwość wynajęcia naszych limuzyn na terenie całego kraju. Wyjątkowe chwilę wymagają wyjątkowego środka transportu który jeszcze bardziej podkreśli wyniosłość uroczystości jakim jest ślub, osiemnaste urodziny czy studniówka.

Posiadamy najbardziej zadbane limuzyny dzięki czemu nasi Klienci są zadowoleni z naszych usług oraz polecają nas dowodem na to są liczne recenzje.

Misją firmy “Pisarscy” jest świadczenie usług na najwyższych standardach oraz najlepszymi limuzynami prowadzonymi przez doświadczonych szoferów zawsze w nienagannym stroju. Sprostamy najbardziej wymagającym klientom, wybór naszej firmy równa się zadowolenie w 100%.

Zarezerwowana limuzyna do ślubu czy na szalony wieczór panieński limuzyna zawsze pojawi się na czas w Poznaniu, Pile, Wągrowcu, Gnieźnie oraz w całej Wielkopolsce. zawsze na czas, zawsze z najwyższą jakością, zawsze według wskazań Klienta. Nasi kierowcy dokładają wszelkich starań żeby przebieg podróży był bezpieczny oraz komfortowy zawsze punktualny.

Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz najlepsze ceny na najlepsze limuzyny. Pamiętaj wybór naszej firmy to najlepszy wybór. Oferowane przez nas limuzyny zawsze wynajmowane są z miłym, eleganckim szoferem, butelką wina musującego, przy wynajmie na większą ilość godzin istnieje możliwość negocjacji ceny. Zapraszamy do rezerwacji wolnych terminów limuzyny w Poznaniu, Pile, Czarnkowie, Wągrowcu całej Wielkopolsce oraz sąsiadujących województwach.

Nasze limuzyny

Limuzyny Pisarscy - Tarnówko 120, 64-710 Połajewo (50km od Poznania i Piły), woj. wielkopolskie, tel: +48 691-321-588, e-mail: [email protected]