Wynajem Limuzyn na pierwszą komunię

Szóstego maja nasza limuzyna Lincoln Town Car 185″ została wynajęta na pierwsza komunię w Trzciance i tu małe sprostowanie limuzyna nie zawiozła uczestników pod kościół jak twierdzi większość (media) lecz odebrała z pod kościoła zrobiła krótką rundę po mieście zawiozła pod restaurację na złożenie życzeń po czym był kolejny przejazd rekreacyjny po trzcianeckiej okolicy.

Po powrocie na salę dzieci po posiłku zrobiły pamiątkowe zdjęcia oraz wszyscy goście mogli wejść i zobaczyć jak wygląda takie auto w środku. Zlecenie było pod pewnym względem inne od wszystkich ponieważ nasze auta przeważnie wynajmowane są na Śluby, Wieczory Panieńskie, Wieczory Kawalerskie, Randki, Rocznice, Urodziny ale też w tym roku zażył się wynajem na Chrzest Święty co też było dla nas zaskoczeniem.

Podsumowując najważniejsze w tym zleceniu było zadowolenie dzieci i to że jeszcze przez długi czas będą wspominać ten przejazd oczywiście z uśmiechem na twarzach. “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Zainteresowany?

Zarezerwuj

Cennik

Limuzyny Pisarscy - Tarnówko 120, 64-710 Połajewo (50km od Poznania i Piły), woj. wielkopolskie, tel: +48 691-321-588, e-mail: [email protected]